doplnit

doplnit

EVO VISTA lens M/Peak WR Whi/Smo bílá

Značka:
JSP
Kód zboží:
0601014180999
Dostupnost:
skladem
2 079,99 Kč s DPH
1 719,00 Kč bez DPH
ks
buy
EVO®VISTA lens ™ je bezpečnostní helma nové generace založená na prověřené technologii ochrany hlavy Evolution®. Zahrnuje plně zasunovací integrované ochranu zraku s optickou třídou 1, která je okamžitě k dispozici za každých podmínek. Brýle lze snadno nasadit, upravit a udržovat. a zajistit.

Vlastnosti a výhody
- Optická třída 1 - vysoká optická kvalita bez optického zkreslení
- Třída „K“ - Odolnost proti poškrábání jemnými částicemi proti poškození povrchu
- Třída „N“ - Odolnost proti zamlžení
- UV ochrana - 2: UV filtr (EN170) poskytuje ochranu před škodlivým UV. UV 2C-1.2 2: UV filtr (EN170) poskytuje ochranu před škodlivým UV. C: Nepříznivé vnímání barev. 1.2: Vysoká propustnost světla.
- Ochrana před roztaveným kovem - Žádná penetrace do skořepiny helmy. Deformace skořepiny musí zůstat pod < 10 mm
- Příčná deformace - dodatečný test EN397
- Testováno do -40°C - Helma je předem ošetřena v chladné komoře při -40 ° C po dobu až 24 hodin
- Elektrická izolace EN50365 - Pro použití v instalacích nízkého napětí. Tato volitelná zkouška zajišťuje spolehlivou ochranu proti úrazu elektrickým proudem až do 1 000 V

Ochrana budoucnosti
EVO®VISTA ™ byla vyvinuta jako celek pro dokonalou souhru s dalšími PPE. Přilba kombinuje extrémně silnou ABS skořepinu navrženou pro vynikající celodenní ochranu s výhodami pohodlí systému Evolution® 3D-Adjustment ™.

OCHRANNÁ SKOŘEPINA
V rámci filozofie neustálého vývoje a zdokonalování produktů JSP nebyla EVO®VISTA ™ navržena tak, aby pouze splňovala standardy, ale aby je na mnoha úrovních převyšovala. JSP upřednostňuje pohodlí a bezpečnost uživatele a skořepina se rodí z tohoto závazku. Koncept bezpečnostní skořepiny zabraňuje tomu, aby se prachové částice a nečistoty na brýlích dostaly do kontaktu s pokožkou hlavy a zabraňuje tak dalšímu poranění a alergickým reakcím.

DIOPTRICKÉ BRÝLE
EVO®VISTAlens ™ je plně kompatibilní s dioptrickými brýlemi a umožňuje jejich pohodlné nošení pod integrovaným zorníkem.

PLNĚ NASTAVITELNÉ
Výkyvná ramena umožňují bezproblémové zatažení a nasazení EVO®VISTAlens ™. Otočné čepy plynule vytvářejí široký oblouk umožňující nošení dioptrických brýlí.

KOMPATIBILITA
EVO®VISTAlens ™ byla speciálně navržena tak, aby maximalizovala kompatibilitu s respirátory a polomaskami JSP, jako je Force ™ 8 PressToCheck ™ a řadou integrovaných chráničů sluchu Sonis®.

ODVĚTRÁNÍ
Plášť je duálně odvětráván, aby se zvýšil komfort a umožnilo proudění chladicího vzduchu, čímž se teplota helmy sníží průměrně o 2-3 stupně.

REFLEXNÍ PRUHY CR2
CR2 je reflexní materiál s vysokou intenzitou, který nabízí v průměru o 60% větší odrazivost než standardní reflexní oděvy. CR2 je volitelný.

TPR TĚSNĚNÍ BRÝLÍ
TPR (termoplastická guma) těsní zorník k obličeji uživatele, čímž vytváří lepší ochranu proti částicím a větší pohodlí.

OCHRANA ZRAKU
Integrované ochranné brýle optické třídy 1 nabízí panoramatický výhled s minimálním zkreslením. Splňují EN166.1.FT, poskytují ochranu proti nárazu při rychlosti až 160 km/h.

KOMFORT
Kompaktní a lehká přilba s hmotností pouze 490 g. Stabilitu přilby zajišťuje plně nastavitelný upínací systém s kolečkem a jedinečné 3D nastavení. Šestibodový terylenový náhlavní kříž a potní páska z egyptské bavlny Chamlon ™ nabízí bezkonkurenční pohodlí.
Za normálních okolností doba použitelnosti přilby je 5 let a životnost 10 let od data výroby podle toho, co nastane dříve.